יום שישי, 05 ביוני 2020, י"ג סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: שרית הרצמן הררי

דיאטנית קלינית

פורסם בתאריך:


שמי שרית הרצמן הררי, דיאטנית קלינית, בעלת ותק של  מעל 20 שנות ניסיון כדיאטנית ומלווה בריאותית. נשואה לעדי ואמא לשלוש בנות. 
סיימתי את התואר הראשון (B.Sc) בתזונה קלינית בפקולטה לחקלאות, של האונ' העברית, שם גם המשכתי לתואר שני (M.Sc) במדעי התזונה אותו סיימתי בהצטיינות. כדיאטנית קלינית אני מחזיקה ברישיון לעסוק במקצוע מטעם משרד הבריאות. מעטים יודעים כי לפי החוק בישראל, אדם רשאי לקרוא לעצמו "תזונאי" או "דיאטן" רק אם יש לו תואר אקדמי ראשון מוכר בתזונה, ואם עבר הכשרה מעשית בתקופה הנדרשת, עמד בבחינות שקבע משרד הבריאות וקיבל  תעודת הסמכה.

הייחוד שלי כדיאטנית קלינית הוא, הידע והניסיון הנרחב במדעי התזונה: מתחום תזונת הילדים דרך תזונת העוסקים בספורט ועד תחום הגיל השלישי – כל תחום והצרכים הייחודיים המאפיינים אותו. בעבודתי אני מיישמת את הידע הרב והניסיון שרכשתי בתחומים אלה - בתוספת אהבה למקצוע ותחושת שליחות -לשיפור איכות חייהם של לקוחותיי. בקליניקה שלי בנתניה אני מעניקה בין היתר ייעוץ פרטני הכולל: התאמה אישית וגמישות, לדוגמא קצב מתון ובריא בירידה במשקל תוך שמירה על בריאות הגוף, שינוי הרגלים לטווח הארוך תמיכה רבה לאורך הדרך…

הניסיון לימד אותי כי הצלחה בשינוי אורח חיים תלויה לא רק בהיבט הפיסי, אלא מחייבת הרתמות של הלב והנפש לתהליך. לכן בחרתי לעבוד בגישה הוליסטית, המשלבת גוף ונפש ומביאה את לקוחותיי לתוצאות מצוינות המוכיחות את עצמן לאורך שנים. 
המסר החשוב על פיו אני פועלת ואותו אני מנסה להנחיל בתודעה של לקוחותיי וכל אדם באשר הוא: 
כל אדם יכול לנהל אורח חיים בריא, אורח חיים אינו תחרות וחשוב להבין כי לכל אדם יש את הקצב שלו, הנכון עבורו.  בנוסף לעבודתי בקליניקה אני  מעבירה הרצאות בנושאי תזונה לקהלי יעד שונים כמו : בתי דיור מוגן, פורום נשים, חוגי בית, בתי ספר ועוד. אני רואה בהרצאות אלה סוג של שליחות להעברת המסר החשוב הזה, ואותו אני גם מנחילה גם לסטודנטים אותם אני מלמדת במוסדות שונים להשכלה גבוהה.

 לטובת אנשים שחשים יותר בנוח  לעבור את התהליך/ שינוי טיפול כחלק מקבוצה אני מנחה  בקליניקה שלי קבוצות לתזונה נכונה והרזייה. היתרון בקבוצה מתבטא בתמיכה ובדאגה ההדדית. חלוקת ההצלחות והקשיים בין חברי הקבוצה, תורמת לתחושה של “אני לא לבד“! ומקלה על המשתתפים בתהליך החזרה לאורח חיים בריא. אני מקפידה על קבוצות בוטיק קטנות, המאפשרות לכל אדם לראות ולהראות, להשמיע ולהקשיב, בשילוב של עבודה אישית מול כל חבר קבוצה, והתאמת היעד האישי שלו, כך שישנה התאמה אישית לכל משתתף – דבר המוביל להצלחה מובטחת של התהליך.

יותר קל להצליח בשינוי אמיתי כאשר כל המשפחה נוטלת בו חלק. לא רק אדם אחד מהמשפחה מקבל ייעוץ, כולם זוכים להתחשבות בהתאם להעדפות אישיות, מצב רפואי, תקינות המשקל, סדר היום האישי ופרמטרים נוספים. הדבר תורם גם לגיבוש משפחתי, כל בני הבית מגויסים לשינוי ולתהליך, שותפים בו וחלק ממנו. כולם לוקחים אחריות.  בתהליך התגייסות ומחויבות של כל  בני המשפחה תוך קבלת תמיכה מהאנשים שהכי אוהבים ודואגים לך. באופן זה עולה גם הסיכוי להנחיל את השינוי באורח החיים בחיי היום יום של המשפחה מעכשיו ולעתיד.

אם אתם רוצים לשנות את אורח חייכם, להצליח ולהתמיד בהצלחה בשמירה על תזונה נכונה המתאימה למצבכם הבריאותי, מוזמנים לפגישת הכרות.

לפגישת היכרות
 052-2495138
saritdiet@gmail.com
  שרית הרצמן הררי - דיאטנית קלינית

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: