יום רביעי, 08 ביולי 2020, ט"ז תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 050-5407068

נשים ועסקים 2018 במה קורא נט

נשים

נעים להכיר: יפעת צבע

אומנות השיער

פורסם בתאריך:


 

מגיל צעיר אהבתי להציב לעצמי מטרות ולהשיג אותן. אומנות השיער זה כמו בחיים – מחייב אותי להתחדש ולחדש כל יום. כל יום חדש פותח בפני המון אפשרויות
 
יפעת צבע, כמעט 40, נשואה ואם לשלושה. בעלת המספרה "אומנות השיער" במתחם גבעתי בכפר יונה. הכשרה מקצועית: אצל מישל מרסייה והתמחות במספרה של מישל מרסייה בהרצליה פיתוח. במספרה ניתן לקבל מגוון טיפולים לשיער, החלקות שיער, צבע, פן ותספורות לנשים, גברים וילדים. במקום ניתן לקבל שירותי מניקור ובניית ציפורניים.
 
"מגיל צעיר היית מאוד עצמאית. לאחר ההכשרה אצל מישל מרסייה וההתמחות בסניף שלו בהרצליה, שם רכשתי ידע רב, טכניקות וניסיון, כבר בגיל 21 פתחתי את המספרה הראשונה שלי בכפר יונה. 
 
ניהול עסק דורש המון אחריות, עקביות, יצירתיות, כושר ארגון ועוד. מחויבות גדולה. מאתגר מאוד וכלל לא פשוט. זה דורש הקרבה אישית ומשפחתית. שעות ארוכות מחוץ לבית ובכלל שעות עבודה הרבה מעבר לעובד שכיר. ההשקעה בעסק שלך היא יומיומית ובכל רגע נתון. בכל לקוח ולקוח. וכל הזמן לשפר את המקצועיות והשרות.
את הכח לנהל ולהחזיק בעסק אפשר לומר שקיבלתי מהבית. מילדותי אהבתי להציב לעצמי מטרות ולהשיג אותן. לחדש ולהתקדם ולא לדרוך במקום.
 
במהלך השנה אני דואגת להתעדכן ע"י השתלמויות בהחלקות שיער, תספורות וגוונים. מידי פעם אני מתאימה את הקו החדש ללקוחותיי ודואגת שהלקוחות שלי יתחדשו ותמיד יהיו מרוצים".
 
תחומי התמחות המספרה:
החלקות שיער מכל הסוגים: החלקה אורגנית יפנית, קראטין, החלקה משולבת יפנית ומשקמת לתוצאות מושלמות.
תוספות שיער, תספורות נשים, גברים, ילדים.
המוטו לפיו אני עובדת: לפני הכל זה המקצועיות והשירות ללקוח.
עצה לחיים: סמנו לעצמך מטרות והגשימו אותן. אל תפחדו מעבודה קשה.
 
אומנות השיער 
רחוב גבעתי 31 כפר יונה
טלפון: 09-8942667 | 052-5762763

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: